REFERENCJE

Justyna Liber

www.justynaliber.pl

Pani Monika Bondalska jest bardzo szybka, rzetelna, pomysłowa i bardzo pomocna w tym co robi. Można jej zaufać i naprawdę na niej polegać. Dodatkowo ma również swoją inicjatywę w jaki sposób usprawniać pewne aktywności. Jest niezwykle zaangażowana. To naprawdę solidna firma!

Images

Kinga Bogdańska

www.kingabogdanska.com

,,POLECAM Z CAŁEGO SERCA - jeśli poszukujesz osoby, która będzie Ci czytała w myślach; jeśli masz chaos w głowie, papierach, pomysłach, publikacjach; jeśli świat socialmediow jest dla Ciebie czarną magią; jeśli marzysz o tym, żeby ktoś zabrał od Ciebie nadmiar zadań i lojalnie je wykonał. Nie czekaj i odzywaj się do Moniki. Takiej drugiej nie znajdziesz NIGDZIE!!!!”

Images

Kobiety Sukcesu

www.kobietysukcesu.com

,,Doskonale zorganizowana, kompetentna, ambitna i żadnej pracy się niebojąca wirtualna asystentka. Zorganizuje wszystko to, czym nie masz czasu sie zająć. Poza zadaniami typowej asystentki, biegle obsłuży social media, wykona proste grafiki, jej liczne talenty są na miarę złota. Cechują ją wysokie kompetencje, lekkie pióro, zdolności graficzne i przyjazna, otwarta natura. Diament dla każdej firmy w potrzebie."

Images

Beata Biegała

www.beatabiegala.pl

Współpracuję z Moniką od kilku miesięcy i wciąż jestem zdumiona, jak radziłam sobie bez niej! Monika jest niezwykle pomocna, lojalna, a co najważniejsze kreatywna w tym co robi. Wszystko zawsze jest na czas! Zdecydowanie polecam!

Images

Anna Migdał

www.annamigdal.com

Monika Bondalska jest moją wirtualną asystentką od kilku miesięcy. Podchodziłam do tej współpracy z pewną dozą niepewności, ale i ogromną nadzieją. Szukałam kogoś, kto pracuje podobnie do mnie , szybko, skutecznie, sumiennie, ale z ogromnym wyczuciem i zaangażowaniem. Już po kilku tygodniach powiedziałam do Moniki, że jest asystentką, której szukałam. Taką, która odciąża w sposób extremalny, podsuwa pomysły, a robi to bardzo subtelnie. Jest skoncentrowana na zadaniach. Niby jej nie widać, a ja czuję, ileż lżej się zrobiło. Żadne zadanie ją nie przerasta, wychodzi z założenia, „jeśli czegoś nie umiem, to się nauczę”. Można też wyczuć zdrowo postawione granice i wspierającą pewność siebie.

Images

Agata Limanówka

www.agatalimanowka.pl

Mam przyjemność być pierwszą klientką Moniki jako wirtualnej asystentki (VA). Pracowała między innymi dla mojej marki osobistej oraz przez kilka tygodni wykonywała cześć prac asystenckich przy moim projekcie Doskonale Niedoskonali, pod okiem Menedżera Projektu @Karolina Brzuchalska. Miło mi obserwować tempo rozwoju kariery Moniki. Monika wykonuje swoją pracę terminowo, z dbałością o szczegóły, a co najważniejsze bardzo szybko się uczy i dostosowuje do zmieniających się okoliczności, co w nieustannie zmieniającym się środowisku internetu jest bardzo cenną umiejętnością. Polecam współpracę z Moniką każdemu, kto szuka sprawnie wykonującej swoją pracę VA.

Images

Karolina Brzuchalska

www.prettywelldone.pl

Monika to konkretna i bardzo sympatyczna asystentka. Zlecone zadania wykonuje błyskawicznie, dając od siebie więcej niż się oczekuje. Cenię ją za szybkość uczenia się i elastyczność! Często wychodzi z inicjatywą i potrafi dopasować się do zespołu. Polecam każdemu! 🙂

Images

CRI

www.crind.pl

,,Twoja Sekretarka to niezastąpiona pomoc w pracach biurowych. Nasza współpraca polega głównie na sprawach związanych z organizacją obozów piłkarskich dla dzieci i młodzieży. Wszystko zawsze dopięte na ostatni guzik. Z Panią Moniką współpracuję już 3 lata i zamierzam tę współpracę kontynuować. Niezdecydowanym ZDECYDOWANIE polecamy współpracę z Twoją Sekretarką"

Images

LOGOS

www.logos-dtr.pl

Pełen profesjonalizm, oddanie swojej pracy i wielkie zaangażowanie. Dla Pani Moniki nie ma rzeczy niemożliwych. Każde zadanie jest natychmiast wykonane. Dzięki Twojej Sekretarce mam dużo więcej czasu na rozwijanie firmy. Współpraca z Panią Moniką jest bardzo rzeczowa i przyjemna. Wszystkim polecam i daję gwarancję zadowolenia.

Images

Az Project

www.az-project.pl

,,Cenię sobie współpracę z Twoją Sekretarką. W kontakcie praktycznie cały czas. Zadania wykonywane z ogromną dbałością. Nigdy mnie nie zawiodła. Mogę tylko powiedzieć, że polecam bardzo mocno !!"

Images

Dudi

www.facebook.com/dudi.szkolka.jezyka.angielskiego

,,Każdy projekt zrealizowany w 120% miła, uprzejmia obsługa, stały, szybki kontakt, szybki czas realizacji, wszystko zorganizowane schludnie, sumiennie, przejrzyście i nowocześnie! Bardzo dobry wybór, zostaję na stałe."

Images

Centrum Finansów

www.centrumfinansow.eu

,,Polecam za profesjonalizm, jakość i szybkość usług. Duże ułatwienie dla zalatanych ludzi."

Images

Ekozlowska

www.ekozlowska.pl

,,Zdecydowanie polecam! Otrzymałam fachową, a przy tym miłą pomoc w kryzysowej sytuacji."

Images

DJ Głośny

www.djglosny.pl

Świetna współpraca, spore odciążenie moich obowiązków, bardzo dobry kontakt. POLECAM !!

Images

MOTIWATOR

www.anetawator.pl

Pracowitość, uczciwość, szybkie działanie, profesjonalizm. POLECAM !

Images