O MNIE

image

O mnie

Nazywam się Monika i jestem wirtualną Twoją Sekretarką. Od 12 lat zawodowo zajmuję się prowadzeniem sekretariatu. Z wykształcenia jestem magistrem administracji publicznej – dyplom uzyskałam na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Moje życiowe motto to „NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE”, dlatego Twoja Sekretarka dokona dla Ciebie rzeczy niemożliwych.

Zdobytymi umiejętnościami i doświadczeniem chcę podzielić się z innymi przedsiębiorcami, którym brakuje czasu i rąk do pracy. Dzięki mnie zaoszczędzisz czas bo wyręczę Cię z Twoich obowiązków, a także pieniądze – nie musisz zatrudniać nowego pracownika.

Największym atutem Twojej sekretarki jest to, że płacisz jedynie za realnie wykonane zadanie a nie za czas bezczynnie spędzony w biurze. Otrzymasz dodatkową parę rąk do pracy za ułamek kosztów, bez konieczności zapewnienia przestrzeni biurowej, opłacenia kolejnej pensji, podatków czy ZUS’ów.

Dzięki mnie odzyskasz swój czas i skupisz się na swoich priorytetach
100%
Odciążę Cię z codziennych niekoniecznie ciekawych i lubianych obowiązków
100%
Kompleksowo zadbam o prowadzenie Twojego biura
100%
Nie musisz się martwić o zapewnienie mi przestrzeni biurowej
100%
Nie pokrywasz kosztów pensji zatrudnionego pracownika
100%
Płacisz tylko za czas spędzony na realizowaniu konkretnych zadań
100%

Richard Branson


,,Ludzie często pytają mnie, jak to się dzieje, że jestem w stanie utrzymać swoją firmę na szczycie, w dziesiątkach różnych krajów. Cóż, posiadam ASYSTENTKĘ. To jeden z głównych powodów, dlaczego jest to możliwe.”